inpink logo


  PALLATI 176 GJIMNAZI M.Q.A, VLORE (1)

  25:20
  автор | дата 10.08.2014
  • 950
  • 8
  • 1
  Проголосовало пользователей: 9
  Kjo video, eshte nje shfaqje teatrale e zhvilluar nga nxenesit e shkolles se mesme, te pergjithshme, "Mustafa Qemal Ataturku", Vlore. Ne shfaqje marin pjese: 1. Shyqo Sadikaj - ne rolin e Jovan Bregut 2. Anxhela Piluri - ne rolin e Marjetes 3. Geraldo Beqiri - ne rolin e Perikliut 4. Esmeralda Musaj - ne rolin e Lirise 5. Ermelind Tafilaj - ne rolin e Fredit 6. Sidorela Dulellari - ne rolin e Elses 7. Maris Shkurtaj - ne rolin e Sandrit 8. Serenda Limaj - ne rolin e Irenes 9. Adelajda Brahimaj - ne rolin e teto Rites Regjizore: mesuesja e letersise: Enkelejda Dano
  ЕЩЁ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.05.2015
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 27.05.2019
  Pjesë e shkurtër nga komedia "PALLATI 176 - NDRYSHE", e realizuar nga trupa e aktorëve amatorë(por që kanë realizuar një punë mjaft profesionale), nxënës ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.04.2019
  Nuk esht nevoja te jesh perfekt thjesht duhet te pershtatesh me perfeksionin.... Ideja guximi dhe durimi jan dhunti qe i ka nje njeri i cili nuk paragjyko... Ndoshta ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.05.2014
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 19.12.2013
  Ata jane te rinj, ende jo aktore profesioniste, por kane guxuar te veshin petkun e roleve te nje prej veprave me te suksesshme te skenes shqiptare. Pallati 176.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.03.2013
  MIRENJOHJE DHE RESPEKT PERJETE! I DASHUR LANDI... Te percolla sot per ne parajsen qe i perket vetem njerezve si ty. Derdha lot njesoj si heren e pare ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.08.2014
  Kjo video, eshte nje shfaqje teatrale e zhvilluar nga nxenesit e shkolles se mesme, te pergjithshme, "Mustafa Qemal Ataturku", Vlore. Ne shfaqje marin pjese: 1.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 10.08.2014
  Kjo video, eshte nje shfaqje teatrale e zhvilluar nga nxenesit e shkolles se mesme, te pergjithshme, "Mustafa Qemal Ataturku", Vlore. Ne shfaqje marin pjese: 1.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.03.2016
  Pallati 176, pjesa e fundit , e interpretuar nga nxenesit e gjimnazit "Miti Zoi Zaka"
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 22.04.2017
  pallati 176.
  • СКАЧАТЬ
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 20.12.2012
  I created this video with the YouTube Slideshow Creator (http://www.youtube.com/upload)
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 14.06.2010
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 28.12.2017
  Publisher: OnAir Media Mysafiri i Mëngjesit - Vlora Mustafa 28.12.2017 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb.
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 07.08.2019
  Festivali " Gjergj Trola" 2019 Fitues i Cmimit te Pare :Gjimnazi "Ali Demi",Vlore Regjia: Eduard Ismaili Aktoret: Igli Fusha-Jovan Bregu Marsida ...
  • СКАЧАТЬ
  автор | дата 16.12.2013
  Komedia e pavdekshme shqiptare "Pallati 176" do të vijë në skenën e Teatrit të Metropolit, me një njëjtin subjekt dhe tekst por e mishëruar nga djem dhe vajza ...
  • СКАЧАТЬ
   Сейчас смотрят